Bezpłatna wycena, zadzwoń! +48 606 100 413
Nasi klienci jak bociany
zawsze wracają do swoich...

Opinie o Expert-bud

Nasze
Referencje

Akme referencje
AKME

"Pragniemy Państwu polecić firmę EXPERT-BUD z siedzibą w Szymanowie pod Wrocławiem przy ul. Lotniczej 63. Powyższe praca zostały wykonane w wymaganym terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy do wykonania robót, posiadają wymaganą wiedzę i umiejętności (…)".

Płytomex referencje
PŁYTOMEX

"Prace przebiegły zgodnie z harmonogramem, nawet go wyprzedzając. Zlecone firmie zadanie wykonane zostało sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną."

F.H.U Imperial referencje
F. H. U. Imperial

"Rekomenduję firmę Expert-Bud jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych."

Niko referencje
NIKO

"(...) prace zostały wykonane z należytą starannością i w zakładanym terminie."

ekoplanet referencje
EKOPLANET

"Współpraca z nimi przebiega bardzo przyjemnie, tzn, są wypłacalni, terminowi i rzetelni, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością..."

W tym miejscu możesz podzielić się swoją opinią o nas z innymi! * - pola wymagane

  Zobacz opinie innych

  - Ewa -
  17.06.2024

  Firma profesjonalna i solidna , wykonuje prace remontowo-budowlane umiejętnie i z fachową wiedzą budowlaną . Pan Piotr umie doradzić w czasie remontu fachową wiedzą.
  W czasie remontu panuję porządek i ład.
  Polecam Firmę EXPERTBUD bardzo solidna firma , która dotrzymuję terminów i solidne wykonanie.

  - Elżbieta -
  17.06.2024

  Rzetelne podejście, zaangażowanie i zrozumienie dla potrzeb klienta. Pan Piotr trafnie doradził rozwiązania i materiały, które świetnie sprawdziły się w realizowanym projekcie kuchni. Doświadczenie robi swoje. 🙂 Gorąco polecam!

  Przejdź do paska narzędzi